Prodlužování řas

Sníte o dlouhých, hustých, přirozeně vypadajících řasách i bez řasenky? S profesionálním prodlužováním řas to lze. Dejte sbohem rozmazaným řasenkám či nalepovacím umělým řasám, které nevydrží déle než den a na první pohled působí uměle.
Tajemství profesionální techniky prodlužování řas  spočívá v řasách té nejvyšší možné kvality a přirozeně vypadajících řasách různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky.

Díky správné aplikaci řas lze oko zvýraznit, ale i modelovat, různými délkami a zatočením řas a jejich správnému umístění lze například kulaté oko opticky prodloužit. Naopak přivřené oko nebo v případě, že řasy rostou směrem dolů, lze za pomoci většího zatočení řas oko krásně opticky otevřít. Vytvořit lze také sexy svůdné oči.

Metodou SINGLE se lepí řasa na řasu, přičemž aplikovaná řasa má přirozenou tloušťku.
S aplikací řas se začíná u vnitřního koutku oka s kratšími řasami a postupně se přidávají delší řasy a následně se směrem k vnějšímu koutku oka řasy opět zkracují, tak aby co nejvěrněji kopírovaly přirozený růst řas. Záleží však také na tom, zda upřednostňujete spíše přirozený vzhled nebo milujete výrazné líčení.
O kvalitně aplikované řasy je péče velmi jednoduchá.

K aplikaci řas používám výhradně lepidlo, které je vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kritéria. Navíc toto patentované lepidlo, zůstává elastické, a proto vydrží na řasách opravdu dlouho a díky němu se řasy přizpůsobí vlastním a klientka je vůbec neucítí. Můžete se s nimi také bez obav sprchovat, cvičit, koupat i saunovat, a při tom si užívat dokonale zvýrazněných očí bez sebemenší vady na krásy.
Pořiďte si neodolatelný pohled, který vás může zdobit po celý rok. I po ránu bez makeupu.


Časté dotazy

Mohu se s prodlouženými řasami normálně líčit (linky, stíny) a mohu poté na odlíčení použít běžný odličovat?

Líčit se můžete úplně stejně, jak jste zvyklá. Trošku složitější je to ale s odličovači. Při prodloužených řasách se nedoporučuje používat nic na bázi olejů, protože tyto oleje rozpouští spoje řas a řasy potom velmi padají. Můžete si u mně zakoupit odličovače právě pro tyto prodloužené řasy.

Stačí, když si řasy odlíčím až u vás, těsně před aplikací umělých řas?


Odlíčit řasy těsně před aplikací určitě nedoporučuji, protože řasy potom nemusí tak hezky držet a mohou se odlepovat.  Doporučujeme řasy odlíčit naposledy večer před aplikací a druhý den, tedy v den aplikace, už nelíčit.

Více na Facebook: Beauty VS - studio pro krásu

Objednejte si mé služby

Rezervujte si svůj termín ZDE